ОСТАП СЕМЕРАК: «УКРАЇНСЬКІ ПІДПРИЄМСТВА СТАЛИ ВИКИДАТИ БІЛЬШЕ ЗАБРУДНЮЮЧИХ РЕЧОВИН В АТМОСФЕРУ»
Протягом 2016 року в Україні зросли обсяги викидів небезпечних речовин в атмосферне повітря. Про це повідомив Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак під час презентації рейтингу «ТОП-100 основних підприємств-забруднювачів» з посиланням на дані офіційної статистики.



