Відкрито інформаційно- екологічний пункт в рекреаційній зоні «Водоспад на річці Кам’янка»

29.11.2017 відбулося урочисте відкриття інформаційно-екологічного пункту в рекреаційній зоні «Водоспад на річці Кам’янка». У відкритті взяли участь перший заступник голови Львівської обласної ради А. Білоус, директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Р. Гречаник, голова Сколівської районної ради М. Романишин та інші.

На виконання природоохоронного заходу «Проведення робіт по облаштуванню рекреаційної зони «Водоспад на р. Кам’янка» спрямованих на збереження природних комплексів та об’єктів території НПП «Сколівські Бескиди» з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища виділено кошти в сумі 170,0 тис. грн.

У новозбудованому інформаційно-екологічному пункті кожний відвідувач зможе отримати необхідну інформацію про цікаві рекреаційні та історико-культурні місця, унікальні природні об’єкти, як поводити себе на природі, про їстівні та отруйні гриби, які зустрічаються на території НПП «Сколівські Бескиди».

«Інформаційно-екологічний пункт сприятиме розвитку туризму в НПП «Сколівські Бескиди», надаватиме вичерпну інформацію про рекреаційну інфраструктуру та можливості відпочинку в регіоні»- зазначив директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Руслан Гречаник.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь