Остап Семерак: «В України буде створено 5 міжрегіональних територіальних округів Держекоінспекції»

Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак переконаний, що схвалена Урядом Концепція, якою передбачено створення нової інтегрованої природоохоронної системи, кардинально змінить підхід до здійснення функцій нагляду і контролю за дотриманням законодавча у сфері довкілля.

Про це він сказав, коментуючи схвалення Урядом Концепції реформування системи державного нагляду у сфері охорони навколишнього природного середовища.

«Реформування природоохоронної сфери триває. Сьогодні на засіданні Уряду ми дали старт – практичній реалізації реформи державного нагляду у сфері довкілля. Створення 5-ти міжрегіональних територіальних округів замість 12 територіальниї органів Держекоінспекції дасть можливість оптимізувати структуру та підвищить ефективность та якості роботи екоінспекторів», – розповів Остап Семерак.

За його словами, в перший пілотний проект реформи увійшли:

• м. Київ та Київська область – Державна екологічна інспекція Cтоличного округу

• Івано-Франківська та Чернівецька області – Державна екологічна інспекція Карпатського округу

• Полтавська та Черкаська області – Державна екологічна інспекція Центрального округу

• Житомирська та Рівненська області – Державна екологічна інспекція Поліського округу

• Державна екологічна інспекція Кримсько-Чорноморського округу (Держекоінспекція м. Севастополя, АРК Крим, Азовсько-Чорноморська Держекоінспекція та Держекоінспекція Північно-Західного регіону Чорного моря).

«На жаль, за всі ці роки, коли питання довкілля в держави були на останніх позиціях, в усіх куточках країни накопичилася велика кількість глобальних екологічних проблем. Сьогодні їх вирішення та й в цілому національна безпека України, залежить він ефективної роботи контролюючого за дотримання природоохоронного законодавства органу. Всі прийняті рішення спрямовані на формування дієвої природоохоронної системи в Україні», – сказав Остап Семерак.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь