ДАБІ проведе позачергове розслідування якості виконання робіт на дамбі у Грибовичах

Оскільки, станом на сьогодні, 6 лютого, у актах обстеження встановили невиконання рішення комісії ТЕБ і НС, Державній архітектурно-будівельній інспекції доручили провести позачергове розслідування стосовно виконання та якості робіт дамби на основному відстійнику інфільтратів.

«На сьогоднішній день стан існуючої дамби, швидше всього не відповідає існуючим будівельним нормам. Чітко спостерігається відшаровування кромки дамби, тріщини, просочування інфільтрату», – зазначив директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник.

Також Руслан Гречаник наголосив, що дамба збудована без спеціальних технічних матеріалів.

Відтак, рішенням сьогоднішньої комісії Львівську міську раду зобов’язали невідкладно завершити всі протиаварійні відновлювальні роботи з метою недопущення екологічного лиха.

Окрім того, у зв’язку із невиконанням рішень комісії ТЕБ і НС, на сьогоднішньому засіданні комісії доручили передати матеріали у правоохоронні органи для проведення перевірки. Правоохоронні органи із залученням відповідних компетентних структур також перевірять використання усіх відповідних спеціальних технічних матеріалів, які передбачені для будівництва дамби.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь