31 жовтня завершується прийом запитів на фінансування з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища в 2020 році

Департамент екології та природних ресурсів повідомляє, що 31 жовтня завершується прийом запитів на фінансування з обласного фонду ОНПС у 2020 році, з яких в подальшому буде сформовано проєкт Переліку природоохоронних заходів, фінансування яких буде здійснюватись з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища в 2020 році (далі – Перелік), що є обов’язковим додатком до Програми охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 25.04.2016 № 161.

Читати далі

Водопостачання у селі Любинці, що на Львівщині, незабаром буде відновлено

Будівництво водопровідних мереж у селі Любинці, розпочате у 2009 році за державні кошти, не було завершене через обмеженість фінансування. У поточному році за рахунок державного фонду розвитку водного господарства для завершення робіт з добудови об’єкту водопостачання виділено 2 357,1 тис. гривень.

Читати далі

У С. ПАСІКИ-ЗУБРИЦЬКІ ПУСТОМИТІВСЬКОГО РАЙОНУ РОЗПОЧАТО РОБОТИ ПО БУДІВНИЦТВІ ПОБУТОВОЇ КАНАЛІЗАЦІЇ

З метою запобігання забруднення навколишнього середовища стічними водами, підвищення якості життя населення та покращення екологічного стану території Давидівської об’єднаної територіальної громади з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2019 році виділено кошти на реалізацію проекту «Будівництво побутової каналізації в с. Пасіки-Зубрицькі Пустомитівського району Львівської області»

Читати далі

ПРИРОДООХОРОНЦІ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В УРОЧИСТИХ ЗАХОДАХ НА ЧЕСТЬ МАРКІЯНА ШАШКЕВИЧА

4 серпня, працівники НПП “Північне Поділля” долучилися до літературно-мистецького свята «Світло Маркіяна», яке відбулося в межах природоохоронної установи, на території комплексної пам’ятки природи «Підліська Гора» (Гора Маркіяна Шашкевича).

Читати далі

Графік збору відпрацьованих люмінесцентних ламп, термометрів та батарейок у червні 2019

Графік стоянок Еко-буса, мобільних пунктів прийому відпрацьованих люмінесцентних ламп, термометрів та батарейок у червні 2019 року

Читати далі

На Львівщині провели ряд еколого-просвітницьких заходів до Всесвітньої кампанії “Година Землі”

Нагадуємо, що 30 березня світом прокотилась Всесвітня кампанія “Година Землі”, котра проводиться щорічно в останню суботу березня, і закликає людей, організації та комерційні структури вимкнути необов’язкове електроосвітлення та електричні пристрої на одну годину, щоб привернути увагу до екологічних проблем планети.

Читати далі

Цьогоріч планують завершити роботи із проекту “Перенесення магістрального водогону із зони впливу калійних шахт”

Сьогодні 21.05.2019 директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Гречаник Р.М. на II пленарному засіданні XIX чергової сесії обласної ради доповів про ситуацію, яка склалася внаслідок обвалу карстових порід у зоні рудника № 2 ПАТ “Стебницьке гірничо-хімічне підприємство “Полімінерал”.

Читати далі

Не пали траву – там живуть!

У зв’язку із підвищенням температурних показників, почастішали випадки спалювання населенням сухої рослинності на відкритих територіях, які можуть перерости у масштабні пожежі.

Читати далі

На території відпочинкового осередку «Верещиця» відбувся традиційний етнофестиваль «Яворівська бавниця»

7 липня 2019 р. у Яворівському національному природному парку на території відпочинкового осередку «Верещиця» відбувся традиційний етнофестиваль «Яворівська бавниця». Фестиваль проводиться з нагоди відзначення Дня працівника природно-заповідного фонду та 21-річчя створення Яворівського національного природного парку.

Читати далі

Зимовий флешмоб #ягодуюпатахів за період 2018/ 2019 завершено

Природа прокидається. Весною вже пахне в повітрі! А ми підводимо підсумки флешмобу в підтримку птахів. Цьогоріч до заходу #ягодуюптахів долучились 30 учасників, а це й школи, дитячі садочки та окремі жителі області.

Читати далі