ОСТАП СЕМЕРАК: «УКРАЇНІ ВДАЛОСЯ УНИКНУТИ ЖОРСТКИХ САНКЦІЙ ЗАВДЯКИ УХВАЛЕНОМУ ЗАКОНУ ПРО ОВД»
Під час 7-ї Зустрічі Сторін Конвенції про оцінку впливу на довкілля у транскордонному контексті (Конвенція Еспо), яка відбувається у Мінську (Білорусь), Сторони привітали прийняття Україною Закону «Про оцінку впливу на довкілля» як практичного і важливого кроку у дотриманні Конвенції. Про це повідомив Міністр екології та природних ресурсів, глава української делегації Остап Семерак



