Міністерство екології та природних ресурсів ініціює заборону на використання диких тварин у цирках та введення адміністративної відповідальності за такі дії. Про це повідомив очільник міністерства Остап Семерак.
18 грудня, виповнився рік з моменту запуску в Україні процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД). Як повідомив Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак під час підсумкової конференції за 12 місяців дії Закону у Єдиному державному реєстрі ОВД зареєстровано 1749 кількість справ.



