Уряд ухвалив розпорядження передати на ратифікацію до Верховної Ради Договір про співробітництво України та Молдови у сфері охорони і сталого розвитку басейну річки Дністер.
Законопроект «Про ратифікацію Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про співробітництво у сфері охорони і сталого розвитку басейну річки Дністер» на розгляд Уряду виніс Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак.
«Екологічна ситуація на Дністрі давно потребує вжиття невідкладних заходів як на державному, так і міжнародному рівнях. Адже у межах річки мешкає близько 8 млн. осіб. Зокрема, вона є джерелом питного водопостачання для міст Львів, Чернівці, Івано-Франківськ, Кишинів, Бєльці та Одеса», – зазначив Остап Семерак.
Уряд ухвалив розпорядження передати на ратифікацію до Верховної Ради Договір про співробітництво України та Молдови у сфері охорони і сталого розвитку басейну річки Дністер.
Читати далі