У Львові стартував АГРОПОРТ ЗАХІД ЛЬВІВ 2019

Сьогодні, у Міжнародному аеропорту «Львів»  стартувв один з найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі - Агропорт Захід Львів 2019 / Agroport West Lviv 2019 – Х Міжнародна агропромислова виставка та форум з розвитку фермерства, який триватиме в період з 21 до 22 березня.

Участь у заході взяв директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник.

Захід проводиться з метою стабільного розвитку дрібних і середніх виробників, підвищення конкурентоспроможності продукції, яка виробляється, а також, щоб виробники змогли ознайомитися з новими технологіями, програмами підтримки з державного та обласного бюджетів, а також проектами, які можуть допомогти дрібному та середньому виробнику скористатися допомогою і вийти на новий рівень виробництва і конкурентноспроможності.

У межах заходу обговорюватимуть ключові напрямки, серед яких майбутнє кластерного розвитку, фінансування агровиробників, а також  перспективи переробки відходів сільського господарства, залучення інвестицій для аграрного екологічного бізнесу, проблеми якості питної води і методи їх вирішення для підприємств аграрного сектору, технології органічного виробництва та альтернативна енергетика.

Варто зазначити, що цьогоріч особлива увага  приділяється сталому розвитку (SDG) сільських територій. Окрім того, в межах X ювілейного АГРОПОРТУ відзначать найкращі агропідприємства обасті.

Другий день Агропромат Захід Львів 2019  присвячено гастрономічному туризму.