Екологічні питання області – в центрі круглого столу у Львівській ОДА

Сьогодні, 2 березня, у Львівській ОДА відбувся круглий стіл «Екологічні проблеми Львівської області та шляхи їх розв’язання на засадах збалансованого розвитку». Актуальні питання екологічної сфери об’єднали представників органів місцевого самоврядування, громадськості, виконавчої влади та науковців.

«Ми не обмежуємось лише громадськими організаціями, адже розуміємо, що розв’язувати ті проблеми, які сьогодні стоять перед нами, маємо спільно – влада, наука, бізнес і громадськість», – зазначила голова Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко.

«На сьогоднішній для розв’язання екологічних проблем Львівщини дуже важливими є зміна екологічної свідомості і жорсткий контроль до дотримання вимог природоохоронного законодавства», – в межах круглого столунаголосив директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник.

Руслан Гречаник ознайомив присутніх із екологічною ситуацією в області, зокрема в сферах управління відходами, забруднення атмосферного повітря та водойм, збереження біорізноманіття та економічна складова.

«Торік рекультивовано 4,5 гектари порушених, внаслідок несанкціонованого розміщення відходів, земель у різних районах області, в тому числі розпочато роботи у гірських районах. Департамент постійно проводить роботу із експертної-дозвільної діяльності. Також ми активізували роботу із реконструкції та будівництва очисних споруд. Минулого року ми збудували та реконструювали 5 очисних споруд, збудували декілька кілометрів каналізаційних колекторів», – розповів Руслан Гречаник.

Учасники заходу порушили питання розширення природно-заповідних територій, стан водних ресурсів та лісів області, екологічні та соціально-економічні проблеми поводження з побутовими відходами у м. Львові та Львівській області, сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку природно-заповідного фонду.

Також учасникам заходу запрезентували доповнення до Стратегії розвитку Львівської області до 2020 року, напрацьований експертами Всеукраїнської екологічної ліги.

Детальніше за посиланням :http://loda.gov.ua/news?id=34446

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь