У Держуправлінні ОНПС в Львівській області відбулися громадські слухання  

За ініціативи Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Львівській області 3 червня 2010 року відбулися громадські слухання розробленого Мінприроди України  проекту”Стратегії національної екологічної політики України на період до 2020 року”.

Участь у зазначеному заході взяли: начальник Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Львівській області Б.М.Матолич, члени Громадської ради при Держуправлінні ОНПС, запрошені представники громадськості, ЗМІ.

Начальник Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Львівській області презентував учасникам засідання проект”Стратегії національної екологічної політики України на період до 2020 року”, розробленої Мінприроди України. У своєму виступі Б.М.Матолич акцентував увагу присутніх на принципах, на яких базується Стратегія, першопричинах екологічних проблем України, стратегічній меті національної екологічної політики. Начальник Держуправління підкреслив, що цілями національної екологічної політики є:  

  • підвищення рівня суспільної екологічної свідомості;
  • поліпшення екологічної ситуації та підвищення рівня екологічної безпеки;
  • досягнення безпечного для здоров’я людини стану довкілля;
  • удосконалення системи інтегрованого екологічного управління;
  • припинення втрат біотичного та ландшафтного різноманіття і формування екомережі;
  • забезпечення екологічно збалансованого використання природних ресурсів;
  • удосконалення регіональної екологічної політики.

Заслухавши презентацію проекту „Стратегії…” та обмінявшись думками, учасники засідання відзначили велику цінність розробленого проекту і надали свої  зауваження та пропозиції, які будуть скеровані на розгляд Мінприроди України. З даним проектом можна ознайомитися на:

http://www.menr.gov.ua/cgi-bin/go?node=Ekologichna_Politika