28 грудня 2011 року відбулося засідання громадської ради при Держуправлінні охорони навколишнього природного середовища в Львівській області.

Участь у роботі засідання взяли члени громадської ради при Держуправлінні, представник Держуправління, науковці Львівських ВНЗ.

Одним із важливих питань, яке розглядалося на засіданні, було обговорення учасниками питання про екологічну ситуацію на найбільших підприємствах-забруднювачах, зокрема, ПАТ «Миколаївцемен» та Добротвірській ТЕС.

Жваве обговорення викликало питання про екологічну ситуацію на Львівському та Червоноградському сміттєзвалищах, про вирішення проблеми з безпритульними тваринами.

Окрім цього, учасниками засідання розглянуто питання збереження хижих та інших видів диких птахів у період полювань на Львівщині.

Окрему увагу на засіданні громадської ради було приділено питанням подальшої співпраці у 2012 році, зокрема, проведення природоохоронних акцій, участі громадських організацій в обліку мисливських тварин і ін.

Після обговорення та дискусій, Члени громадської ради звернулися до Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Львівській області з  проханням розглянути надані пропозиції по кожному питанню.