З метою врегулювання встановлення лімітів та видачі, погодження дозволів на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення Державне управління охорони навколишнього природного середовища в Львівській області підготувало проект рішення «Про затвердження порядків встановлення лімітів та видачі дозволів на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення Львівської області».

 

Прийняття даного рішення є вкрай важливим, оскільки згідно з ст. 9-1 Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про природно-заповідний фонд України» від 21.01.2010 р. видача дозволів на спеціальне використання природних ресурсів здійснюється місцевими радами на підставі лімітів, затверджених територіальними органами центрального органу виконавчої влади в галузі охорони навколишнього природного середовища.

 

Прийняття рішення встановить єдиний Порядок встановлення лімітів на використання всіх природних ресурсів у межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду місцевого значення, Порядок видачі дозволів на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об'єктів ПЗФ місцевого значення та забезпечить можливість збалансованого використання природних ресурсів заповіданих територій та об’єктів фізичними та юридичними особами на науково обґрунтованій основі. Це, в свою чергу, сприятиме як їх збереженню, так і економічному розвитку регіонів розташування природно-заповідних об’єктів, підвищенню рівня життя місцевого населення.

 

Неприйняття регуляторного акта призведе до самовільного використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів ПЗФ місцевого значення, порушення природоохоронного законодавства, створення конфліктних ситуацій, невдоволення місцевого населення.

 

Принагідно повідомляємо, що Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Львівській області подало на розгляд комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради аналіз регуляторного впливу проекту рішення «Про затвердження порядків встановлення лімітів та видачі дозволів на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення Львівської області».              

 

Зауваження та пропозиції до проекту «Про затвердження порядків встановлення лімітів та видачі дозволів на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення Львівської області» просимо надавати до 24 червня 2012 року на електронну envir@mail.lviv.ua або поштову адресу Держуправління (79026, м.Львів, вул.Стрийська, 98).