Продовжено набір до Команди підтримки реформ при Мінприроди
При Міністерстві екології та природних ресурсів України продовжується набір до Команди підтримки реформ (КПР). Кінцевий термін подання анкет – 23 год. 59 хв. 12 серпня 2018 р.
Шукаємо кандидатів на наступні посади:
- Проектний менеджер з реформи державного управління (вимоги та опис задач),
- Аналітик з питань фінансового та економічного аналізу (вимоги та опис задач),
- ІТ спеціаліст (вимоги та опис задач),
Зазначені посади передбачають повну зайнятість і фізичну присутність у робочий час в офісі у м. Києві. Повний опис вимог до всіх консультантів (англійською) завантажити можна тут.
Для участі в конкурсі потрібно подати наступні документи англійською мовою:
– заповнена аплікаційна форма –завантажити можна тут;
– CV англійською мовою;
– щонайменше одна професійна рекомендація англійською мовою або українською мовою з перекладом англійською мовою (від керівника/менеджера).
Кінцевий термін подання документів – 23 год. 59 хв. (за Київським часом) 12 серпня 2018 року. Документи приймаються на електронну поштуrst@menr.gov.ua.
Державні службовці або службовці органів місцевого самоврядування, а також особи, які звільнилися з посад державної служби або посад в органах місцевого самоврядування протягом останніх 6 місяців на момент подачі заявки, до участі у конкурсі не допускатимуться.
Початок роботи – 1 вересня 2018 року з 3-місячним випробувальним строком та можливістю продовження контракту до 30 червня 2019 року.
ПРО КОМАНДУ ПІДТРИМКИ РЕФОРМ ПРИ МІНПРИРОДИ
Головною задачею КПР є підтримка реформ шляхом посилення спроможності, покращення координації Міністерства. Команда фінансуватиметься з Мультидонорського рахунку стабілізації та сталого зростання України, а проект реалізується за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку та Європейського Союзу. Фокусом роботи КПР при Мінприроди є:
реформа державного управління |
реформа системи сталого використання водних ресурсів |
реформа системи моніторингу, контролю та відповідальності за забруднення довкілля |
запровадження нової політики у сфері клімату |
реформа електронного урядування та боротьба з корупцією |
реформа системи управління відходами |
реформа системи надрокористування |
зменшення викидів великими підприємствами та імплементація Директиви ЄС щодо промислових викидів |
Довідково.
Конкурсна комісія складається з представників Мінприроди, ЄБРР та ЄС. Відбір відбуватиметься наступним чином:
1.Подача заявок (до 23.59 за Києвом 12 серпня 2018 року).
- Заявка надсилається на електронну адресу із зазначенням теми листа (бажано зазначати посаду на яку подається особа), а також у тексті листа потрібно надати свої контактні дані та повідомити на яку посаду претендує аплікант. Усі прикріплені до листа файли мають містити назву (наприклад Application Form_Ivanov або CV_Ivanov) та бути у форматі pdf. Аплікаційна форма має бути заповнена, роздрукована і підписана та подана у сканованому вигляді.
- Обмежень щодо подачі заявок не має, проте апліканти повинні надсилати відповідні заявки на кожну окрему посаду різними листами (не вітається надсилання заявок більше ніж на 3 посади, а у разі таких дій, потрібно зазначати, яка посада є пріоритетною).
- Заявки подані після завершення строку їх подання (тобто після 23.59 за Київським часом 6 серпня 2018 року) не розглядатимуться. Кожен аплікант має отримати підтвердження про отримання його заявки.
- 2.Оцінка поданих анкет (протягом тижня з моменту отримання усіх анкет).
- Конкурсна комісія розглядатиме лише ті заявки, які містять увесь вище наведений перелік документів.
- Відібрані апліканти будуть запрошені на письмове тестування та співбесіду про зміст і форму яких апліканти будуть повідомлені щонайменше за тиждень до їх проведення.
- 3.Тестування (щонайменше через тиждень після отримання повідомлення про запрошення на тестування)
- Тестування відбуватиметься у будівлі Міністерства екології та природних ресурсів України (03035, м. Київ, вулиця Василя Липківського 35).
- Відібрані апліканти будуть запрошені на письмове тестування, яке складатиметься з блоків питань, пов’язаних з відповідною посадою, на яку претендує аплікант.
- 4.Співбесіди (щонайменше через тиждень після отримання повідомлення про запрошення на співбесіду)
- Усі апліканти, які були запрошені на тестування, запрошуються на співбесіду.
- Співбесіди відбуватимуться у будівлі Міністерства екології та природних ресурсів України (03035, м. Київ, вулиця Василя Липківського 35).
- Співбесід складатиметься з окремих блоків питань, зокрема питання на загальний розвиток, поведінкові питання, технічні питання (у контексті посади на яку подається аплікант), питання на знання української та англійської мов.
- 5.Прийняття рішення.
- Комісія за результатами співбесіди та попередніх етапів обирає кандидатів, які можуть бути запрошені на додаткову співбесіду.
- Після перевірки кандидати отримають офіційне повідомлення та їм буде запропоновано укласти угоди з відповідними фінансовими умовами (укладаються з ФОП).
- У разі якщо відібрані кандидати не погоджуються із запропонованими фінансовими умовами, аплікант, який/яка зайняв/зайняла друге місце за результатами відбору, можуть бути рекомендовані для укладення відповідних угод.
- Після узгодження усіх умов з відібраними кандидатами інші апліканти отримають повідомлення про результати конкурсу.
Залишити відгук
Хочете приєднатися до обговорення?Не соромтеся!