Про проведення громадських слухань з оцінки впливу на довкілля

Департамент інформує про плановані громадські слухання у процесі оцінки впливу на довкілля, що відбудуться у режимі відеоконференції, та до яких закликає долучатися небайдужої громадськості.

Нагадуємо, громадські слухання проводяться з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

 Перелік запланованих громадських слухань:

  •   Громадське слухання з оцінки впливу на довкілля щодо планованої діяльності «Реконструкція УПГ Бистрицьке в частині рішень з очистки газу на території Меденицької селищної ТГ Дрогобицького району Львівської області» ТзОВ «ЗАХІДНАДРАСЕРВІС»

Четвер, 4 липня 11:00 – 12:00. Посилання на відеодзвінок: https://meet.google.com/wmy-nsdz-qhs 

  •  Громадське слухання з оцінки впливу на довкілля щодо планованої діяльності «Експлуатація полігону твердих побутових відходів (ТПВ) для м. Золочева Львівської області» ТОВ «ЕКО БАЛАНС ЗАХІД»

Пʼятниця, 5 липня 11:00 – 12:00. Посилання на відеодзвінок: https://meet.google.com/mro-ybiy-rda 

  • Громадське слухання з оцінки впливу на довкілля щодо планованої діяльності «Реконструкція вул. І. Миколайчука (від вул. Полтв’яної до перетину вулиць проектованої 1 з вул. Миколайчука – проектованою 2) у м. Львові» ЛКП «Львівавтодор» 

Понеділок, 8 липня 11:00 – 12:00. Посилання на відеодзвінок: https://meet.google.com/ess-tuwc-bne 

  •  Громадське слухання з оцінки впливу на довкілля щодо планованої діяльності «Спорудження та підключення розвідувальних свердловин №30-ТН, №31-ТН, №32-ТН, №33-ТН, №34-ТН, №35-ТН, №36-ТН, №37-ТН, №38-ТН Тинівського газового родовища відповідно до спеціального дозволу на користування надрами №6562 від 16 вересня 2021 року (Поклади НД-2 ÷ НД-5) та будівництво технологічних газопроводів від розвідувальних свердловин №30-ТН, №31-ТН, №32-ТН, №33-ТН, №34-ТН, №35-ТН, №36-ТН, №37-ТН, №38-ТН Тинівського ГР до УПГ-Грушів» ТОВ «НАФТОГАЗРЕМБУД-1» 

Пʼятниця, 12 липня 11:00 – 12:00. Посилання на відеодзвінок: https://meet.google.com/vcj-duio-zfx 

«Громадські слухання є важливим механізмом у процесі ОВД, що сприяє екологічній, соціальній та економічній стійкості проектів, забезпечуючи врахування інтересів усіх зацікавлених сторін та зниження негативного впливу на довкілля» – зазначила т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації Оксана Війтик.

Із записами всіх громадських слухань можна ознайомитися на YouTube каналі за посиланням: https://www.youtube.com/@OVDSEOLVIV

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь