Проведено огляд стану виконання природоохоронних заходів, що виконуються за кошти обласного екологічного фонду

Сьогодні здійснено виїзне обстеження стану виконання запланованих у 2024 році робіт проєктів «Будівництво побутової каналізації в с. Пасіки-Зубрицькі, Пасіки-Зубрицької сільської ради, Пустомитівського району, Львівської області» (коригування)» та «Нове будівництво каналізаційного колектора від автошляху Н-13 вздовж вулиць Садова, Паркова, та будівництво КНС в с. Вишня Самбірського району Львівської області. Коригування».

У селі Пасіки-Зубрицькі Давидівської громади заплановано прокласти 15 кілометрів каналізаційних мереж та під’єднати близько 800 будинків до централізованого водовідведення. Загальна кошторисна вартість проєкту складає 74,143 млн гривень. Роботи розпочалися у 2019 році та фінансуються за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища та місцевого бюджету. Наразі прокладено 5,4 м каналізаційних мереж, будівельна готовність робіт складає 37%, а завершення проєкту планується до кінця 2025 року.

У селі Вишня Рудківської громади буде прокладено 2,2 км каналізаційних мереж та збудують каналізаційно-насосну станцію. Реалізація цього проєкту дозволить під’єднати до централізованого водовідведення 1500 користувачів. Загальна вартість будівельних робіт складає  8,165 млн гривень. Проєкт фінансується за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища та місцевого бюджету. Станом на сьогодні будівельна готовність проєкту складає 18%, а завершення робіт заплановано до кінця 2024 року.

«Обидва проєкти мають на меті зменшення забруднення навколишнього природного середовища неочищеними стоками, що потрапляють у водні об’єкти та ґрунти. Стічні води для очистки  централізовано будуть відводитися на очисні споруди що забезпечить запобігання забрудненню вод басейну річок Західного Бугу та Сяну. Також вони сприятимуть покращенню умов проживання для більше 5500 жителів Давидівської та Рудківської громад. Завдяки впровадженню цих заходів громади отримають сучасну інфраструктуру для водовідведення, що є важливим кроком на шляху до сталого розвитку та збереження довкілля» – зазначила Оксана Війтик т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь