Встигни побачити унікальні іриси української селекції, що цвітуть у Ботанічному саду на Черемшини у Львові

У Ботанічному саду Львівського національного університету імені Івана Франка зараз пік цвітіння ірисів. Колекція високих борідкових ірисів установи – одна з найкращих в Україні та налічує близько 360 сортів, з яких понад сотня – сорти української селекції.

Щовівторка, щосереди, щочетверга та щонеділі адміністрація ботанічного саду запрошує всіх охочих з 10:00 до 18:00 відвідати територію Ботанічного саду за адресою: вул. Черемшини, 44 у м. Львів.

Нагадуємо, що також в межах установи доступні до відвідування оранжереї, в яких розміщені півтори тисячі таксонів, що є національним надбанням України, а найстарішою рослиною оранжереї вважається субтропічна Дамара могутня, якій близько 150 років. Також тут зібрана колекція з понад 600 різновидів сукулентів.

Придбати квиток для відвідування можна безпосередньо при вході на територію Ботанічного саду. Відвідувачів просять звернути увагу, що оплата квитків здійснюється через термінал ПриватБанку.

Оксана Війтик, т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації зазначає, що різноманітність рослин Ботанічного саду ЛНУ ім. І.Франка просто вражає, а це понад 5000 таксонів. Кожному охочому побачити природу ближче – просто необхідно побувати у цьому мальовничому місці, де зараз ще й цвіте колекція ірисів української селекції, які були учасниками конкурсу на найкращий ірис 2021 року.

З планом ботанічного саду можна ознайомитися за посиланням: http://surl.li/twvya

Деталі щодо вартості вхідних квитків та інших послуг:

➡️ вхід на територію комплексу коштує 100 грн. Пільгові квитки для учнів і студентів коштують 70 грн відповідно;

➡️ безкоштовно відвідати ботсад можуть діти дошкільного віку, діти-сироти та діти позбавлені батьківської опіки, військовослужбовці строкової служби, учасники бойових дій, учасники АТО, люди з інвалідність І та ІІ групи;

➡️ замовити екскурсію можна за попереднім записом за номером телефону: (097) 112 81 71. Екскурсія, крім вартості вхідного квитка, коштує 720 грн. Фото- та відеозйомка (без доступу в оранжерею) коштує 1500 грн/год впродовж тижня.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь