НПП «Північне Поділля» запрошує на гору Менич

Незабаром літні канікули. Установи природно-заповідного фонду Львівщини допомагають організовувати таборовий відпочинок для шкільної молоді в межах своїх територій.

 Сьогодні розповімо про НПП «Північне Поділля», який запрошує дітей, підлітків та їх батьків у мандрівку еколого-освітньою стежкою «Дивосвіт Менича».

 Під час мандрівки всі охочі познайомляться з рідкісними видами флори та місцевими видами фауни Вороняцького краю, що на Золочівщині, також є можливість дізнатися про унікальність відслонення тортонських пісковиків, легенду походження гори Менич та історичні факти, що пов’язані з нею.

 Оксана Війтик, т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації зазначає, що такі мандрівки є доброю нагодою для освітяни спільно з природоохоронцями організовувати дозвілля школярів. І дуже цінно, що під час мандрівки діти зможуть побачити унікальні ландшафти та утворення Гологоро-Вороняцького кряжу, почути безпосередньо від природоохоронців парку про природні багатства цього краю і набратися енергії від природи.

 Детальніше про організацію мандрівок та літнього відпочинку для школярів за номерами телефонів: 0961349307, 0978453057, 0968975033, 0969197073.

 Інформація про інші туристичні маршрути та екскурсії в межах НПП «Північне Поділля» за посиланням: http://park-podillya.com.ua/.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь