ЕкоСистема – екологічна інформація та послуги в один клік

ЕкоСистема – це національна онлайн-платформа, яка містить актуальну інформацію про стан довкілля.

Нагадуємо, онлайн платформа ЕкоСистема створена за ініціативи Міндовкілля, для того, щоб кожен мав актуальну та достовірну інформацію про стан навколишнього середовища, про  природні ресурси, а також взаємодіяв з державними органами у прозорий та зручний спосіб.  

ЕкоСистема – це онлайн платформа у сфері захисту довкілля де кожен може знайти відповіді на всі екологічні питання, а саме: яким повітрям ми дихаємо, яка якість води, що відбувається з лісами та заповідними територіями, чи чесно та безпечно працюють підприємства у вашому населеному пункті?

Тут можна подати документи онлайн, щоб отримати адміністративну послугу, повідомити про порушення природоохоронного законодавства, долучитися до громадських обговорень, до процедур стратегічної екологічної оцінки чи оцінки впливу на довкілля. І найголовніше – стати активним учасником у вирішенні важливих екологічних питань. 

 На платформі міститься інформація про:

  • – моніторингові дані про стан повітря, води, ґрунтів у населених пунктах;
  • – всі реєстри, які веде Міндовкілля та центральні органи влади, які координуються міністерством;
  • – повний спектр онлайн послуг для громадян та бізнесу з актуальними оновленнями за темами, календарями звітності, розсилками.

 Оксана Війтик, т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації зазначає, що ЕкоСистема створена з метою поліпшення взаємодії суспільства у сфері екології та захисту довкілля. Тут можна з легкістю знайти актуальну інформацію про якість повітря, стан водойм, про збереження лісів та заповідних територій. Також є можливість дізнатися, чи екологічно безпечно працюють підприємства у вашій місцевості. 

Більше інформації тут

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь