У Львівській області висаджено понад 6 мільйонів дерев

Завершується весняна кампанія з висадки дерев у рамках екологічної ініціативи Президента України «Зелена країна». Нагадаємо, що екологічна ініціатива Президента «Зелена країна», яка стартувала влітку 2021 року, передбачає висадження 1 мільярду дерев за 3 роки і збільшення площі лісів на 1 мільйон гектарів за 10 років.
За період з березня по квітень 2024 року філіями Карпатського лісового офісу ДП «Ліси України» по Львівській області висаджено понад 5 млн.321 тис. саджанців нових дерев на площі 718 га.
Органи місцевого самоврядування долучилися до робіт з висаджування дерев та озеленення територій громад у Львівській області та висадили 20 тис. дерев на площі 30 га.
«Садіння дерев – це не тільки турбота про екологію, це можливіть бути прикладом для інших, це спільна робота, яка згуртовує нас задля досягнення спільної мети. На Львівщині проведено акції з висадки дерев «Алеї героїв України», «Дуби Шевченка об’єднують Україну», «Ліси захисників і захисниць України», «Випускники 2024 для майбутніх поколінь» та інші. Закликаю громадськість активніше брати участь у заходах з озеленення територій. Так кожен зможе внести свій вклад у збереження природи та підтвердити глибоку відповідальнісь перед наступними поколіннями щодо захисту довкілля» – зазначила т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Оксана Війтик.
0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь