Графік стоянок Еко-Буса у квітні 2024 року!

У Львівській територіальній громаді продовжується робота мобільних пунктів для прийому відпрацьованих батарейок, ламп та ртутних термометрів. Мешканці можуть здати небезпечні відходи протягом квітня, починаючи з 5 по 29 число.

Для перегляду розкладу зупинок ЕкоБуса на території міської територіальної громади Львова у квітні 2024 року перейдіть за покликанням: https://bodnarivkaeko.lviv.ua/index.php/nashi-posluhy.

Важливо зазначити, що у ДП “Боднарівка” прийом небезпечних відходів від мешканців громади проводиться безкоштовно. Одна людина може передати на перероблення та утилізацію до 10 кілограм батарейок, 10 ламп, а також не більше 5 ртутних термометрів. Наголошуємо, що лампочки та ртутні термометри слід здавати в непошкодженому стані та в упаковці виробника. У випадку відсутності такої упаковки рекомендується використовувати безпечну тару, таку як картон чи папір, для уникнення можливих пошкоджень.

«Мобільні пункти для прийому відпрацьованих батарейок, ламп та ртутних термометрів у Львівській територіальній громаді допомагають зменшити негативний вплив небезпечних відходів на довкілля через їх відповідальну утилізацію. Ця ініціатива сприяє збереженню природних ресурсів та покращенню якості середовища для мешканців громади» – зазначає Оксана Війтик т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь