Увага! Як самостійно стати на державний облік суб’єктам господарювання другої групи?

До уваги суб’єктів господарювання, які отримали дозволи на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря та належать до ІІ групи в галузі охорони атмосферного повітря.

 Однією з умов, які встановлюються в дозволі на викиди для суб’єктів господарювання ІІ групи є взяття на Державний облік в галузі охорони атмосферного повітря.

 Відтак, суб’єкти господарювання можуть самостійно стати на державний облік, скориставшись безоплатною електронною послугою «Державний облік об’єктів, які справляють або можуть справити шкідливий вплив на здоров’я людей і стан атмосферного повітря, видів та обсягів забруднюючих речовин, що викидаються в атмосферне повітря».

 Як це працює?

На єдиній екологічні платформі «ЕкоСистема» в розділі е-Повітря – Адміністративні послуги, суб`єкту господарювання необхідно подати запит в електронній формі з використанням електронного ключа. 

Строк надання послуги: автоматично

Вартість: безоплатно 

Міндовкілля активно проводить процес цифровізації, що у свою чергу є важливим інструментом для усунення корупційних ризиків у довкіллєвій сфері.  Отже, така послуга дозволяє суб’єктам господарювання самостійно стати на державний облік без подання паперових документів до органів державної влади та отримати електронний документ з QR-кодом не виходячи з власного офісу – зазначає Оксана Війтик, т. в. о. директора департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Ознайомитись та замовити послугу можна за посиланням:  https://eco.gov.ua/ 

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь