До уваги водокористувачів: триває прийом звітів про водокористування!

Інформуємо, що до 1 лютого 2024 року триває прийом звітів про використання води за формою № 2ТП-водгосп (річна) за 2023 рік.

Звіт про використання води за формою № 2ТП-водгосп (річна)  подається водокористувачем з урахуванням усіх місць водокористування у межах однієї області відповідно до критеріїв, за якими визначаються водокористувачі, діяльність яких підлягає державному обліку водокористування, що наведено у пункті 1.5 Порядку ведення державного обліку водокористування, затвердженого наказом Мінприроди від 16.03.2015 № 78.

Державне агентство водних ресурсів України зазначає, що подача Звіту здійснюється виключно в електронній формі через Єдиний державний вебпортал електронних послуг “Портал Дія” або Портал електронних послуг Держводагентства (https://e-services.davr.gov.ua).

Помилки або недостовірні дані, виявлені у звіті, можуть бути виправлені шляхом подання виправленого (уточненого) звіту не пізніше 01 березня наступного за звітним роком. 

Т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Оксана Війтик наголошує на важливості своєчасного та коректного подання звіту про використання води, а також зазначає, що подання звіту в електронній формі є зручним та ефективним способом підвищення рівня відповідальності та прозорості у водокористуванні, що є ключовим для збереження водних ресурсів нашої країни.

Для отримання консультацій і роз’яснень щодо заповнення звітів радимо звернутися до фахівців Басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну за адресою: 79017 м. Львів, вул. Родини Крушельницьких, 14, тел.(032)275-10-28, 299-92-77.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь