Затверджено обсяг фінансування Програми охорони навколишнього природного середовища на 2024 рік.

Затверджено бюджет Програми охорони навколишнього природного середовища на 2024 рік у сумі 49,2 млн. гривень, з них 46,5 млн. гривень – кошти обласного екологічного фонду на реалізацію природоохоронних заходів – це запланована сума надходжень  від сплати екологічного податку та стягнень, та 2,7 млн. гривень – кошти обласного бюджету, які будуть спрямовані для утримання спеціальних адміністрації 4 регіональних ландшафтних парків «Равське Розточчя», «Надсянський», «Верхньодністровські Бескиди» та «Стільське Горбогір’я».

Протягом липня-жовтня 2023 року департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації проводився збір запитів на фінансування природоохоронних заходів на 2024 рік. Замовниками подано 84 запити на суму понад 400 мільйонів гривень.

На основі поданих документів буде сформовано Перелік першочергових природоохоронних заходів, фінансування яких буде здійснюватися з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2024 році, що є додатком до Програми охорони навколишнього природного середовища Львівської області на 2021-2025 роки.

Хочемо звернути увагу, що кошти, які надходять до обласного фонду охорони навколишнього природного середовища від сплати екологічного податку, мають цільове призначення та можуть спрямовуватися на фінансування виключно природоохоронних заходів.

«Останні роки основна частина коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища скеровувалася для реалізації заходів спрямованих на будівництво чи реконструкцію каналізаційних очисних систем. На наступний рік також пріоритетними залишаються проєкти, спрямовані на очистку стічних вод.  Проте, для нас є важлива думка громадськості і саме для цього ми створили онлайн-опитувальник, заповнивши який кожен охочий зможе висловити свою думку щодо важливості реалізації природоохоронних заходів на території Львівської області та першочерговість їх реалізації у 2024 році. Запрошуємо усіх долучитися до опитування за посиланням http://surl.li/pafmw

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь