Графік стоянок Екобуса у грудні 2023 року

 У грудні 2023 року в межах Львівської територіальної громади продовжують роботу мобільні пункти збору відпрацьованих ламп, ртутних термометрів та батарейок.

 З графіком стоянок Екобуса у грудні 2023 року та переліком стаціонарних пунктів збору відпрацьованих батарейок в межах громади можна ознайомитися за посиланням: https://cutt.ly/mRBPo8n.

В ДП «Боднарівка» зазначають, що небезпечні відходи (не пошкоджені) збираються на безоплатній основі від мешканців Львівської територіальної громади та в безпечній тарі, у кількості:

  •     – лампи до 10 шт,
  •     – термометри – до 5 шт,
  •     – батарейки до 10 кг

 Оксана Війтик, т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації зазначає, що ініціатива зі збору використаних ламп, термометрів та батарейок в межах Львівської громади є одним з кроків до збереження довкілля та заслуговує на активну участь мешканців, бо Екобус виступає не лише як технічний засіб, але і як символ усвідомлення екологічної відповідальності кожного.

 Організатори мобільних пунктів збору також нагадують, що термометри і лампи потрібно здавати у заводському пакуванні, а якщо його немає, потрібно подбати про безпечне пакування – виготовити саморобну картонну тару, окремо для кожної лампи або термометра.

 

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь