Завершено будівництво каналізаційної мережі в м. Глиняни

У місті Глиняни завершено будівництво каналізаційних мереж та очисних споруд, яке тривало майже 10 років. 

Загальна кошторисна вартість робіт згідно проєктної документації складала понад 41 мільйон гривень. Загалом на реалізацію проєкту були залучені кошти державного та місцевого бюджетів,  а також обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

Для завершення робіт у цьому році з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища виділено кошти у сумі 1,9 мільйони гривень та з місцевого бюджету – 0,493 мільйони гривень.

В результаті реалізації проєкту прокладено каналізаційні мережі довжиною 5 км, облаштовані 5 каналізаційно насосних станцій, встановлено системи очищення стічних вод потужністю 350 м3/добу з можливістю у подальшому збільшення потужностей до 1000 м3/добу, що у свою чергу забезпечить усунення забруднення неочищеними стічними водами грунтів та р. Перегноївка притоки р. Полтва, яка належить до басейну р. Західний Буг.

Оксана Війтик, т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів зазначає – завершення проєкту дає можливість понад 1500 мешканців міста Глиняни під’єднатися до централізованої каналізаційної мережі. Крім того каналізуванням буде забезпечено міську поліклініку, школу, притулок, музичну школу, дитячий садочок, державні установи та приватну компанію «ЕНЕРДЖІ». Побутові стічні води будуть проходити належне очищення на нових очисних спорудах. У результаті впровадження заходу буде забезпечено комфортні умови проживання для населення, покращення екологічного стану міста та річок басейну Західного Бугу.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь