Графік громадських слухань з оцінки впливу на довкілля у режимі відеоконференції у жовтні

Інформуємо про громадські обговорення звітів з оцінки впливу на довкілля, що відбудуться в другій половині жовтня у режимі відеоконференції, та до яких закликаємо долучатися всіх охочих.

 

Нагадуємо, громадські обговорення проводяться з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

Посилання на наступні громадські обговорення:

1) Громадське слухання з оцінки впливу на довкілля щодо планованої діяльності “Нове будівництво автозаправного комплексу з пунктом сервісного обслуговування водіїв та пасажирів та АГЗП в м. Буськ по вул. Петрушевича Е. Золочівського району Львівської області”

Пʼятниця, 20 жовтня · 11:00 – 12:00

Інформація для приєднання до зустрічі Google Meet

Посилання на відеодзвінок: https://meet.google.com/dwg-haxi-bhz

2) Громадське слухання з оцінки впливу на довкілля щодо планованої діяльності “Спорудження пошукових свердловин №19-Рудниківська, №20-Рудниківська Рудниківської площі з метою розвідки газових покладів у відкладах крейдової системи.”

Вівторок, 24 жовтня · 11:00 – 12:00

Інформація для приєднання до зустрічі Google Meet

Посилання на відеодзвінок: https://meet.google.com/juq-swwu-mkj

3) Громадське слухання з оцінки впливу на довкілля щодо планованої діяльності “Будівництво заводу для виробництва мінерального порошку на вул. Зелена в с. Тростянець Стрийського району Львівської області, кад. № 4623081200:12:000:0226, 4623081200:12:000:0279”

Четвер, 26 жовтня · 11:00 – 12:00

Інформація для приєднання до зустрічі Google Meet

Посилання на відеодзвінок: https://meet.google.com/kdf-vpsh-tog

4) Громадське слухання з оцінки впливу на довкілля щодо планованої діяльності “Нове будівництво АЗК по вулиці Лева Галицького, 2а в місті Старий Самбір Самбірського району Львівської області”

Понеділок, 30 жовтня · 11:00 – 12:00

Інформація для приєднання до зустрічі Google Meet

Посилання на відеодзвінок: https://meet.google.com/fxn-oivn-shf

Із записами всіх відеоконференцій можна ознайомитися на YouTube каналі за посиланням: https://www.youtube.com/@OVDSEOLVIV

За анонсами всіх громадських слухань у режимі відеоконференції, слідкуйте на сайті Департаменту, а також на сторінках Департаменту у соцмережах.

 

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь