Інформація щодо стану довкілля не втрачає своєї актуальності

Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації підготовано Щорічну доповідь про стан навколишнього природного середовища у Львівській області за даними 2022 року.

Щорічна доповідь є складовою річної Національної доповіді Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, у якій представлена узагальнена інформація про стан навколишнього природного середовища всіх регіонів країни.

Варто зазначити, що  у доповіді зібрана та відображена інформація про соціально-економічні показники та про екологічну ситуацію Львівщини в реаліях воєнного часу.

В підготовленому виданні фахівці знайдуть актуальну інформацію про динаміку екологічної ситуації нашої області, а зацікавлені мешканці матимуть можливість познайомитись зі станом атмосферного повітря, водних, земельних та лісових ресурсів, інформацію щодо поводження з відходами, про природно-заповідний фонд і загальний моніторинг довкілля Львівщини – зазначає Оксана Війтик, т. в. о. директора департаменту.

Детальніше ознайомитися з електронною версією Щорічної доповіді про стан навколишнього природного середовища у Львівській області за даними 2022 року можна на офіційній веб сторінці департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації за посиланням: http://surl.li/livnt

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь