У Львові стартував Lviv Eco Forum’23

Цей захід щорічно збирає фахівців для обговорення нагальних проблем у сфері водного господарства та напрацювання рішень, які відповідають європейським правилам та стандартам.

Серед найактуальніших тем на сьогоднішньому форумі є:

  •     виявлення кризових явищ в галузі водопровідно-каналізаційного господарства та шляхи їх подолання, залучення необхідних інвестицій;
  •     робота міжнародних гуманітарних організацій щодо підтримки підприємств та реалізація положень Закону України «Про відновлення та очищення стічних вод» як шлях до впровадження Директиви Ради 91/271/ЄЕС «Про очищення міських  стічних вод».

Учасниками заходу є профільні фахівці, керівники підприємств водопровідно-каналізаційного господарства України, представники влади, партнерських асоціацій, бізнесу та науки, іноземні колеги.

Участь у форумі взяла т.в.о директора департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Оксана Війтик.

«Цьогорічний Форум став платформою для обговорення широкого кола вкрай актуальних питань сьогодення: від змін в законодавстві, приведення його до європейських норм, економічно обґрунтованого тарифоутворення, залучення фінансування для відбудови об’єктів галузі до реформування екологічних фінансів» – зазначила Оксана Війтик.

В межах заходу представлена також виставка інноваційних технологій, до якої залучені виробники і постачальники технологій та обладнання для очищення питної води і стічних вод, автоматизації технологічних процесів, збереження енергетичних ресурсів, транспортування води, новітніх екологічних рішень для промисловості та домогосподарств.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь