Екобус у Львові: графік стоянок у вересні 2023 року

У вересні 2023 року в межах Львівської територіальної громади продовжать роботу мобільні пункти збору, які безкоштовно приймають на утилізацію відпрацьовані лампи, термометри та батарейки.

З графіком стоянок Екобуса у вересні 2023 року та переліком стаціонарних пунктів збору відпрацьованих батарейок в межах громади можна ознайомитися за посиланням: https://cutt.ly/mRBPo8n.

В ДП «Боднарівка» нагадують, що небезпечні відходи (не пошкоджені) збираються на безоплатній основі від мешканців Львівської територіальної громади та в безпечній тарі, у кількості:

  •     – люмінесцентні лампи до 10 шт,
  •     – ртутні термометри – до 5 шт,
  •     – батарейки до 10 кг

Оксана Війтик, т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації зазначає, що відпрацьовані люмінесцентні лампи, ртутні термометри та батарейки є небезпечними відходами, які не можна викидати в загальний контейнер, бо ті вкрай негативно впливають на навколишнє середовище і потребують належного поводження, а дякуючи таким мобільним точкам збору довкілля стане чистішим.

Також організатори збору повідомляють, що термометри та лампи потрібно здавати у заводському пакуванні, а якщо його немає, потрібно подбати про безпечне пакування – виготовити саморобну картонну тару, окремо для кожної лампи або термометра.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь