Тривають роботи з реалізації проекту «Будівництво муніципальних потужностей для механічної та біологічної переробки твердих побутових відходів» у Львові

Сьогодні заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Бучко і т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Оксана Війтик в рамках робочого візиту відвідали будівництво механіко-біологічного комплексу перевантаження та переробки твердих побутових відходів по вул. Пластовій.

Оглянули хід виконання робіт з будівництва комплексу.  Станом на сьогодні вже виконано підрядником 100 % робіт з проектування та на 80 % виготовлено робочу документацію. Будівельні роботи виконано на 30%.

За результатами міжнародного тендеру, будівництво заводу здійснює польська компанія Control Process S.A. Загальна вартість договору (обладнання та роботи) становить 34,817 млн. євро.

Проект реалізується на основі умов контрактів, які розроблені Міжнародною федерацією інженерів-консультантів FIDIC. Комплекс послуг з інженерно-технічного нагляду та контролю за якістю та безпечністю виконання будівельно-монтажних робіт здійснює литовська компанія Hidroterra Ltd, яка була відібрана на підставі міжнародного конкурсу та погоджена ЄБРР.

Підрядник відповідно до умов контракту має забезпечити відповідне технологічне обладнання, яке забезпечить прийом, сортування, біологічну обробку твердих побутових відходів і отримання у підсумку вторсировини (пластик, папір, картон, скло, метал), відновленого палива (pre-RDF) і біологічно-інертних залишків, які будуть захоронятися на полігоні твердих побутових відходів.

Т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Оксана Війтик зазначає: «Попри усі дискусії які точаться у суспільстві навколо будівництва і впровадження сміттєпереробних заводів на території України, ми, як європейська держава, не можемо і надалі захоронювати усі відходи на полігонах. Сортування і переробка відходів – це екологічна альтернатива звичайному їх захороненню. Функціонування даного заводу у Львові дозволить скоротити кількість використовуваних ресурсів, зменшити навантаження на існуючі полігони твердих побутових відходів, а також знизити викиди парникових газів».

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь