До уваги суб’єктів господарювання, які отримали дозволи на викиди в атмосферне повітря

До уваги суб’єктів господарювання, які отримали дозволи на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря та належать до ІІ групи в галузі охорони атмосферного повітря.

Однією з умов, які встановлюються в дозволі на викиди для об’єктів ІІ групи є постановка на Державний облік в галузі охорони атмосферного повітря.

Суб’єкти господарювання можуть стати на державний облік самостійно скориставшись безоплатною електронною послугою «Державний облік об’єктів, які справляють або можуть справити шкідливий вплив на здоров’я людей і стан атмосферного повітря, видів та обсягів забруднюючих речовин, що викидаються в атмосферне повітря».

 Як це працює?

 На єдиній екологічні платформі «ЕкоСистема» суб`єкту господарювання необхідно подати запит в електронній формі в розділі е-Повітря з використанням електронного ключа. 

 Строк надання послуги: автоматично

 Вартість: безоплатно 

 Послуга дозволяє суб’єктам господарювання самостійно стати на державний облік без подання паперових документів до органів державної влади та отримати електронний документ з QR-кодом не виходячи з власного офісу.

 Ознайомитись та замовити послугу можна за посиланням:  http://surl.li/cshrj.  

 

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь