На засіданні басейнової ради річки Прип’ять обговорили формування програми заходів до Плану управління річковим суббасейном Прип’яті

Сьогодні, 13 червня, відбулося чергове онлайн-засідання Басейнової ради річки Прип’ять.

Участь у засіданні взяла т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації Оксана Війтик.

Під час заходу заслухано представників басейнової ради, які доповіли про забруднення поверхневих водних об’єктів та перелік заходів спрямованих на вирішення головних водно-екологічних проблем суббасейну Прип’яті.

За результатами доповіді на засіданні прийняли рішення створити робочу групу для узагальнення та визначення пріоритетності включення пропозицій для формування Програми заходів до Плану управління річковим суббасейном Прип’яті.

Серед іншого було розглянуто стан виконання заходів щодо підготовки та безаварійного пропуску повені та дощових паводків у басейні річки Прип’ять в 2023 році, за результатами чого басейновим управлінням Припяті, Західного Бугу та Сяну, середнього Дніпра, регіональним офісам у Рівненській, Волинській, Хмельницькій та Тернопільській областях спільно з органами місцевого самоврядування рекомендовано забезпечити виконання заходів по захисту водних об’єктів критичної інфраструктури та їх безперебійного і сталого функціонування у період воєнного стану.

Загалом під час онлайн-заходу було визначено ключові напрямки діяльності басейнової ради на найближчий час. І, судячи з активної роботи членів ради, робота над проблемами в басейні буде конструктивною і плідною.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь