Оголошено конкурс «Екофокус на довкілля»

Департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації запрошує до участі у екологічному конкурсі «Екофокус на довкілля», який присвячений поширенню знань про території та об’єкти природно-заповідного фонду Львівської області.

 Основними завданнями Конкурсу є

  • – популяризація серед населення інформації про території та об’єкти природно-заповідного фонду Львівської області;
  • – підвищення екологічних знань громадян та залучення їх до природоохоронної діяльності;
  • – формування активної життєвої позиції в громадян шляхом залучення населення до вирішення проблем збереження природного біорізноманіття.

 На конкурс подаються відеоролики присвячені темі збереження природного біорізноманіття, зокрема, територій та об’єктів природно-заповідного фонду Львівської області, основним повідомленням робіт має стати заклик до збереження довкілля.

 З переліком територій та об’єктів природно-заповідного фонду Львівської області можна ознайомитися за посиланням: http://surl.li/hommc 

 Серед отриманих робіт буде визначено три переможні, автори яких отримають подарунки від департаменту та мандрівку в одну з природоохоронних установ області.

 До Конкурсу приймаються роботи, виготовлені учасниками індивідуально або командно (до 4 осіб). Конкурсні роботи повинні бути пов’язані з загальною тематикою Конкурсу.

 Тривалість – з 05.06.2023 по 30.06.2023 включно.

 Результати будуть оголошені 07 липня 2023 року у День працівників природно-заповідної справи.

 Детальніше про конкурс за посиланням: http://surl.li/hompv

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь