Стартувала Програма Interreg NEXT Польща-Україна

31 травня 2023 року у Перемишлі пройшло урочисте відкриття Програми Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027, за участі національних та регіональних органів влади Польщі та України, представників Європейської Комісії, представників польсько-українських проєктів та офіційно оголошено про перший конкурс проєктних заявок.

Нагадуємо: 30 листопада 2022 року Програма Interreg NEXT Польща – Україна 2021–2027 (далі – Програма) була затверджена Європейською Комісією, що дає можливість продовжувати транскордонне співробітництво між Польщею та Україною, зміцнювати зв’язки між організаціями та мешканцями прикордонних територій, а також розвивати території, охоплені співробітництвом.

На Програму Європейська Комісія призначила 187,4 млн євро. Проєкти в рамках Програми реалізовуватимуться за п’ятьма пріоритетами:

  • «Довкілля» – 56,2 млн євро;
  • «Здоров’я» – 47,7 млн євро;
  • «Туризм» – 42,6 млн євро;
  • «Співпраця» – 15,3 млн євро;
  • «Кордони» – 8,5 млн євро.

У 2023 році відкрито прийом конкурсних проєктних заявок у рамках Програми, за пріоритетами «Довкілля» та «Здоров’я», які стартували 31 травня та триватимуть до 31 липня 2023 року. Детальна інформація про Програму доступна за посиланням: https://www.pl-ua.eu/en.

Звертаємо увагу, що у червні будуть організовані тренінги для майбутніх аплікантів, які планують подавати заявки на перший конкурсний відбір Програми. Інформація про дату та реєстрацію буде опублікована на сайті Програми: https://www.pl-ua.eu/en.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь