Молодь Львівщини вивчає питання всихання хвойних насаджень

Школярі Львівщини, які дебатуватимуть з німецькими колегами про всихання хвойних насаджень в лісах обох країн в рамках унікального Німецько-українського проєкту «Молодь дебатує», відвідали ландшафтний заказник місцевого значення «Маківка».

Підготовка до дебатів між школярами на тему всихання хвойних насаджень в лісах України та Німеччини триває.

За сприяння департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації організовано виїзд школярів 28 ліцею Львівської міської ради на лісові осередки всихання хвойних лісонасаджень.

Молодь спільно з представниками НПП «Сколівські Бескиди» ознайомилися з явищем всихання хвойних на території філії «Славське лісове господарство» ДП «Ліси України».

Нагадуємо, що в Україні реалізується унікальний Німецько-український проєкт «Молодь дебатує», метою якого є розвиток демократії через навчання молоді грамотно відстоювати власні думки. Ініціатива спрямована на розвиток комунікативних навичок та критичного мислення молоді через навчання не тільки грамотно відстоювати власні погляди, але й поважати позицію співрозмовників, дискутуючи на суспільно важливі теми.

Реалізацію проєкту «Молодь дебатує» взяла на себе громадська організація Internationales Haus Sonnenberg, Німеччина, що вже з 1949 року сприяє міжнародному співробітництву та демократичній освіті, за методичної підтримки проєкту «Jugend debattiert» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь