Як швидко укласти договір про проведення громадського обговорення в рамках здійснення процедури ОВД?

За інформацією Міндовкілля тепер замість друку купи паперів та очікувань – укласти договір про проведення громадського обговорення в рамках здійснення процедури оцінки впливу на довкілля тепер можна укласти за кілька хвилин.

Договір може укласти як безпосередньо замовник планованої діяльності, так і його представник. 

Для цього потрібно авторизуватися в на онлайн-платформі  «ЕкоСистемі» за посиланням: http://surl.li/hbkpk та виконати наступні кроки (коротка інструкція розроблена Міндовкілля):

 Крок 1. Якщо Ви укладаєте договір для відокремленого підрозділу/філії, то необхідно натиснути «Так» та зазначити код ЄДРПОУ основної організації. Після чого обрати необхідний відокремлений підрозділ/філію. Якщо Ви укладаєте договір для основної організації, то обираєте «Ні».

Крок 2. Зазначити інформацію про підписанта договору. Якщо договір підписує уповноважена особа замовника (у разі, якщо оплату за громадське обговорення здійснює не замовник планованої діяльності), необхідно вибрати «Як уповноважена особа замовника». Нижче вибрати ким є замовник планованої діяльності та вписати його код ЄДРПОУ.

Крок 3. Перевірити інформацію про замовника та уповноважену особу.

Крок 4. Вказати реєстраційний номер справи з Єдиного реєстру оцінки впливу на довкілля та реквізити юридичної або фізичної особи, що буде сплачувати за громадське обговорення.

Крок 5. Потрібно обрати уповноважений орган, що забезпечує проведення громадського обговорення. У разі, якщо це Міндовкілля, додатково необхідно обрати тип громадських обговорень.

Крок 6. Перевірити правильність введених даних та підписати договір. Після підписання договору автоматично формується рахунок для оплати за громадське обговорення. Рахунок, а також договір, буде відправлено на адресу електронної пошти уповноваженого органу. Також всі документи зберігатимуться в кабінеті замовника або його уповноваженої особи.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь