Нові грантові можливості для міст від LIFE: долучайтеся до інформаційної сесії в рамках конкурсу від Програми ЄС LIFE

Оголошено новий конкурс, спрямований на підтримку українських міст від Програми ЄС LIFE.

Гранти LIFE будуть спрямовуватися на розвиток кліматичної нейтральності в містах, підтримання сталої та інклюзивної відбудови, включаючи розвиток сфери управління відходами та водними ресурсами, а також співпрацю з ініціативою Новий європейський Баугауз.

Також, спеціально для України Національне бюро влаштовує інформаційну сесію для організацій в Україні та міжнародних організацій з метою об’єднання сил для відновлення нашої держави. Сесія проводитиметься англійською мовою з українським синхронним перекладом також учасники матимуть можливість поставити запитання організаторам.

Інформаційна сесія відбуватиметься 5 травня 2023 року, з 12:00 до 14:00, доступ до зустрічі за посиланням: https://bit.ly/42jeXkh.

Організатори запрошують усіх зацікавлених доєднатися до інформаційної сесії та дізнатися про нові грантові можливості для українських міст від Програми ЄС LIFE.

Довідково:

Програма ЄС LIFE – фінансова підтримка Євросоюзу, яка дозволяє реалізовувати проєкти у напрямках циркуляційної економіки та якості життя, природи та біорізноманіття, пом’якшення змін клімату, а також переходу до альтернативних джерел енергії.

Програма розрахована на 2021-2027 роки із загальним бюджетом 5,4 млрд. євро. На 2023 рік оголошено 17 конкурсів, детальна інформація про конкурси доступна за посиланням: https://cutt.ly/r751lHT

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь