Розпочато прийом заявок на 14 конкурсів LIFE 2023

Європейське виконавче агентство з питань змін клімату, інфраструктури та навколишнього середовища – CINEA оголосило конкурси проєктів у рамках Програми дій з довкілля та клімату LIFE 2023.

Програми дій з довкілля та клімату ЄС LIFE це єдина програма європейського союзу, кошти якої спрямовуються виключно на вирішення питань збереження природи та кліматичних дій. Програма розрахована на 2021-2027 роки із загальним бюджетом 5,4 млрд. євро. 

Мета Програми полягає у відновленні та покращенні якості компонентів довкілля, в тому числі повітря, води та ґрунту, збереження біорізноманіття та подолання деградації природних екосистем. 

Напрями фінансування Програми ЄС LIFE:

Екологічний:

– охорони природи та біорізноманіття;

– циркулярна економіка.

Кліматичний:

– запобігання та адаптація до зміни клімату;

– перехід до альтернативних джерел енергії.

Проєкти на конкурсний відбір можуть подавати юридичні особи будь-якої форми власності (органи місцевого самоврядування, центральні та територіальні ОВВ, установи державної, комунальної чи приватної форми власності, прибуткові чи неприбуткові, громадські організації) тощо. Також заявки можуть подаватися одним подавачем або у консорціуму учасників.

Нагадуємо, що 18 квітня 2023 року розпочато прийом заявок на 14 конкурсів LIFE 2023, детальніша інформація про оголошені конкурси доступна за посиланням: https://cutt.ly/fXlb8iI.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь