Триває реєстрація на навчання у Всеукраїнській Академії i-Tree4UA

Команда ГО «Український екологічний клуб «Зелена Хвиля» за підтримки U.S. Forest Service у партнерстві з The Davey Tree Expert Company (розробники продуктів i-Tree у США), розробила програму Академії, яка має на меті озброїти учасників знаннями та практичними навичками щодо інвентаризації, оцінки екосистемних послуг, збереження та сталого управління зеленими зонами, а також ознайомити із набором інструментів i-Tree для адаптації громад до змін клімату.

Навчання в Академії підійде усім, хто цікавиться інвентаризацією та збереженням зелених зон, оцінкою їх екосистемних послуг, адвокацією збереження дерев та зелених зон, адаптацією до змін клімату та стихійних лих у громадах тощо. 

Особливо цікавим та корисним навчання буде для представників органів місцевого самоврядування, комунальних служб, малого бізнесу, НГО, активістів, освітян тощо. 

Навчання в Академії допоможе краще зрозуміти всі вигоди, які громади отримують як від окремих дерев, так і цілих зелених насаджень. 

      Студенти Академії отримають практичні навички роботи з інструментами  i-Tree, які допоможуть у сталий спосіб створювати, доглядати та зберігати зелені насадження, ефективніше впроваджувати заходи із адаптації до змін клімату та стихійних лих у громадах. 

Академія також буде цікава освітянам для залучення дітей та молоді до практичної діяльності щодо збереження куточків природи у громадах, кращого розуміння природи, а також розуміння взаємозв’язку між добробутом людини та збереженням зелених насаджень.

Реєстрація на курс триватиме до 15.05.2023 року.

Навчання у Всеукраїнській Академії  i-Tree4UA відбуватиметься у вигляді серії вебінарів, консультаційних зустрічей та самостійної роботи студентів Академії, зокрема це включатиме організацію та проведення інвентаризацій дерев та зелених насаджень у своїх громадах та подальшу підготовку звітів, проведення інформаційної кампанії про отримані результати.

      Сумлінні учні  отримають сертифікати. А 10 найуспішніших випускників отримають набори із матеріалами та інструментами для проведення інвентаризації у власних громадах.

 Зареєструватись на навчання можна за посиланням: http://surl.li/gimwe 

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь