Стартував щорічний Всеукраїнський конкурс «Мішечок»

Школярів та членів їх родин, освітян та усіх активних громадян запрошують долучитися до Всеукраїнського проєкту «Мішечок» від Міжнародного молодіжного руху School Recycling World. 

До 12 травня цього року учасникам потрібно: 

  • пошити багаторазові торбинки з вживаних речей та користуватись ними в побуті;
  • зробити фото/відео виробу;
  • опублікувати у соціальних мережах та відмітити організаторів. 

Також у рамках проєкту відбудеться конкурс серед шкіл та позашкільних навчальних закладів з індивідуальними та колективними номінаціями. 

Головний подарунок – принтер для сублімаційного друку, отримає навчальний заклад, учні якого пошиють найбільшу кількість мішечків. 

Для колективних учасників додатково необхідно ознайомитися з положенням та до 12 травня 2023 року включно заповнити анкету за посиланням: https://forms.gle/m7rshgNk7Nfx1VvVA.

Обов’язковою умовою участі у конкурсі є публікація фотографій своїх мішечків у фейсбуці або інстаграм з хештегами та відміткою організаторів (роботи автоматично братимуть участь в індивідуальних розіграшах подарунків).

Хештеги: #schoolrecyclingworld #мішечокSRW #пакетнепотрібен #мішечок #ecobagSRW 

Посилання на сторінки організаторів:

  • facebook.com/Schoolrecyclingworld
  • instagram.com/schoolrecyclingworld

Переможців оголосять 19 травня 2023 року на сайті schoolrecyclingworld.org

Довідково: 

Організатор проєкту – громадська організація «Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World» спільно з Всеукраїнським молодіжним рухом «Let’s do it, Ukraine». 

Проєкт відбувається за сприяння Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства освіти і науки України та Українського Державного Центру Позашкільної Освіти – УДЦПО.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь