На Львівщині триває нерестова заборона на вилов риби

З 1 квітня в Україні розпочався весняно-літній період нересту риби, відтак встановлено заборону на її вилов.

Зокрема, на Львівщині така заборона діятиме:

  • – в басейні р. Дністер із 1 квітня до 10 червня;
  • – в басейнах річок Західний Буг, Сян та Стир із 1 квітня до 20 травня;
  • – у всіх водосховищах, технічних водоймах із 1 квітня до 10 червня;
  • – у придаткових системах водойм (протоки, гирла, стариці, розливи водойм, які тимчасово заповнюються водою в період весняної повені) із 1 квітня до 30 червня.

Заборона не поширюється на суб’єкти аквакультури, які зареєстровані в органах рибоохорони.

Користувачі спеціальних товарних рибних господарств можуть користуватись режимом рибогосподарської експлуатації водних об’єктів відповідно до умов, встановлених законодавством та дозвільними документами.

Під час періоду нерестової заборони на добування (вилов) водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах, плавання суден та пересування інших транспортних засобів здійснюється відповідно до статті 39 Закону України «Про тваринний світ».

Перелік ділянок водних об’єктів Львівської області незаборонених для проведення любительського рибальства на умовах загального водокористування в 2023 році доступний за посиланням.

Львівський рибоохоронний патруль закликає громадян дотримуватись правил рибальства. Якщо Ви помітили порушення – прохання терміново повідомляти за номерами цілодобової телефонної «гарячої лінії» відомства: (066) 098-84-47 та (032) 270-41-88 або на всеукраїнську безплатну «гарячу лінію»: 0 (800) 50-52-50.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь