Педагогічних працівників запрошують до участі у всеукраїнському конкурсі «Клімат для наших дітей»

Триває прийом заявок на Всеукраїнський конкурс для педагогічних працівників «Клімат для наших дітей».

 Конкурс спрямований підтримати творчу працю вчителів, підвищення їх професійної майстерності, популяризації педагогічних здобутків із формування екологічної компетентності учнів 1-4 класів через формування культури споживання і навичок поведінки, орієнтованих на здоровий спосіб життя, раціональне поводження з ресурсами, вибір екологічно дружньої продукції і запобігання кліматичним змінам.

 Для участі у конкурсі педагогічним працівникам потрібно виконати конкурсне завдання та надіслати його до оргкомітету у термін до 31 березня 2023 року.

 Конкурс проводиться за наступними номінаціями:

  1. «Як екологічне маркування допомагає запобігти змінам клімату»
  2. «Як стати другом планети»
  3. «Як на Землі змінюється клімат»
  4. «Чому відбуваються зміни клімату»
  5. «Як запобігати змінам клімату»
  6. «Зміни клімату і споживання води»
  7. «Як споживати енергію та тепло, пом’якшуючи зміни клімату»
  8. «Який зв’язок між сміттям і змінами клімату»

Всі учасники Конкурсу отримають сертифікати учасників, а переможці номінацій отримають грошову премію у розмірі 5000 грн.

Додатково в номінації «Як екологічне маркування допомагає запобігти змінам клімату» будуть визначені ще дві кращі роботи, які додатково оцінять цінними призами від Партнерів Конкурсу.

Форма для завантаження робіт учасників Всеукраїнського конкурсу “Клімат для наших дітей” знаходиться за посиланням: https://cutt.ly/h8bJqEW

Детальніша інформація про проведення конкурсу за посиланням: https://cutt.ly/18bHPfY

Зазначаємо, що конкурс організовано ВГО «Жива планета» за фінансової підтримки Фінського посольства в Україні та за сприяння Міністерства освіти та науки України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, у партнерстві з обласними інститутами післядипломної освіти педагогічних працівників, Державною екологічною академією післядипломної освіти та управління, Інститутом модернізації змісту освіти, Інститутом екологічного управління та збалансованого природокористування і партнерами.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь