Суб’єкти господарювання, нагадуємо про проведення післяпроєктного моніторингу

Частиною першою статті 13 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», суб’єкт господарювання забезпечує здійснення післяпроєктного моніторингу з метою виявлення будь-яких розбіжностей і відхилень у прогнозованих рівнях впливу й ефективності заходів із запобігання забрудненню довкілля та його зменшення.

Порядок, строки і вимоги до здійснення післяпроєктного моніторингу визначаються у матеріалах висновку з оцінки впливу на довкілля.

За результатами післяпроєктного моніторингу, за потреби, суб’єкт господарювання та уповноважений територіальний орган або уповноважений центральний орган узгоджують вжиття додаткових заходів і дій із запобігання, уникнення, зменшення (пом’якшення), усунення, обмеження впливу господарської діяльності на довкілля.

Наголошуємо, що порушення законодавства у сфері оцінки впливу на довкілля є підставами для скасування висновку з оцінки впливу на довкілля та рішення про провадження планованої діяльності в судовому порядку (частина друга статті 12 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля»).

Враховуючи наведене вище, просимо суб’єктів господарювання повідомляти Департамент про здійснення заходів післяпроектного моніторингу довкілля планової діяльності.

Також зазначаємо, що за початку року департаментом здійснено 11 процедур щодо видачі звітів з оцінки впливу на довкілля.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь