Долучайтеся до онлайн-зустрічі з командою Програми ЄС LIFE

7 та 8 березня 2023 року команда Програми ЄС LIFE проводитиме онлайн-зустріч через платформу Zoom, де поділиться досвідом провадження та реалізації стратегічних інтегрованих та природних проєктів.

 Зустріч проходитиме за напрямками:

  • Довкілля (LIFE 2021 ENV-SIP and SNAPs);
  • Клімат (LIFE 2021  CLIMA-SIPs).

З програмою заходу можна ознайомитися тут. 

Реєстрація на захід триватиме до 27.02.2023 за посиланням: https://cutt.ly/o30DEjL 

Участь у Програмі LIFE, зважаючи на реалії воєнного часу, обмеженість фінансування природоохоронних заходів за рахунок бюджетних коштів усіх рівнів, є гарною можливістю для реалізації природоохоронних проєктів, спрямованих на вирішення пріоритетних екологічних проблем на рівні області та громад – зазначають організатори зустрічі.

Очікуємо, що активну участь в онлайн-зустрічі та залученні фінансових інструментів ЄС для реалізації природоохоронних заходів візьмуть територіальні громади області, установи природно-заповідного фонду, громадські організації екологічного спрямування, науковці та представники бізнесових структур – зазначає т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Оксана Війтик.

Нагадуємо, що Програма LIFE – це фінансовий інструмент ЄС для захисту довкілля та впровадження кліматичних заходів. Кошти на проєкти надаються на умовах співфінансування, на конкурсній основі. На період 2021-2027 років загальний бюджет програми  LIFE становить  5,4 мільярда євро, а інформацію про підготовку та оголошення конкурсів Програми ЄС LIFE у 2023 році можливо відстежувати на офіційному сайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України (https://mepr.gov.ua/). 

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь