Долучайся до програми обміну ламп – підтримай енергетичний фронт!

З 31 січня у Львові почала діяти програма обміну старих ламп розжарювання на енергоощадні LED-лампи.

За інформацією Укрпошти, цього тижня ще 6 млн лампочок вже будуть доступні в містах районного значення, а до кінця лютого, завдяки пересувним відділенням Укрпошти, лампи мають надійти й до найменших сіл по всій країні, щоб освітлювати домівку кожного українця.

 Як працює програма?

Людина приносить 5 справних ламп розжарювання у відділення «Укрпошти», де обмінює їх на енергоощадні.

Обмін відбуватиметься двома шляхами.

Спосіб перший – передзамовлення в Дії:

  • авторизуйтеся в Дії зручним способом;
  • натисніть у меню Послуги та виберіть послугу Обмін лампочок: вкажіть контактний номер телефону, відділення Укрпошти, в якому хочете забрати лампочки, тип та кількість світлодіодних ламп, які бажаєте отримати;ап.
  • після підтвердження заявки лампи зберігатимуться у відділенні Укрпошти 5 робочих днів

Спосіб другий, якщо не маєте можливості замовити у Дії – відвідайте відділення Укрпошти, щоб обміняти лампочки. Для цього потрібно взяти з собою паспорт, ідентифікаційний номер та лампи розжарювання, за наявності енергоощадних ламп у відділенні пошти – їх одразу ж замінять.

 

Відповіді на найпоширеніші запитання щодо програми обміну, її деталей та інструкції застосування можна дізнатися за посиланням https://svitlo.diia.gov.ua/

 Нагадуємо, що програма обміну ламп розжарювання підтримана European Union in Ukraine у відповідь на заклик Президента України Володимира Зеленського щодо енергоощадності в країні та реалізується Міністерством економіки України, Міністерством цифрової трансформації України, АТ «Укрпошта» в усіх регіонах України (за виключенням тимчасово окупованих територій та Автономної Республіки Крим).

Зазначаємо, що вищезгадана Програма є складовою підтримки Європейським Союзом українського енергетичного фронту.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь