Вторинна переробка відходів – крок до порятунку планети! Не тренд, а необхідність: чому важливо сортувати відходи?

З метою належного формування екологічного виховання та поглиблення знань у дітей щодо відповідального поводження з побутовими відходами, представники департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації і ЛКП «Зелене місто» 24.11.2022  відвідали Яворівський національний природний парк.

Екологи під час екозаняття для учнів 8-10 класів місцевих навчальних закладів, ознайомили всіх присутніх з типами відходів, тривалістю їх розкладу та з особливостями їх переробки у матеріал, який можна використовувати повторно.

Станом на сьогодні проблема відходів є важливою і актуальною, оскільки у світі продукується сміття більшість з якого підлягає вторинній переробці, за умови вчасного сортування. Завдяки вторинній переробці можна вирішити проблеми обмеженості ресурсів, знизити вартість готової продукції за рахунок використання більш дешевої сировини та зменшити забруднення навколишнього середовища. – зазначив під час заходу т.в.о. начальника відділу регулювання природокористування та погоджувальної діяльності Дмитро Козлінський.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь