НПП «Сколівські Бескиди» запрошують відвідати територію парку

Національний природний парк «Сколівські Бескиди» запрошує всіх охочих відвідати свою територію цієї осінньої пори.

НПП «Сколівські Бескиди» – природоохоронна рекреаційна, культурно-освітня, науково-дослідна установа загальнодержавного значення, який створено Указом Президента України від 11.02.1999 № 157/99 на площі 35684 га.

Парк створено з метою збереження, відтворення та раціонального використання ландшафтів західної частини Українських Карпат з типовими та унікальними природними комплексами, що мають важливе природоохоронне, естетичне, наукове, освітнє, рекреаційне та оздоровче значення.

В межах парку пролягають такі туристичні маршрути як: «На Росохацькі полонини», «Стежками легендарної Тустані», «На гору Лопата» «Джершин-Зелемінь-Кудрявець-Лопата», «Монастир Парашка», «Коростів-Красне-Парашка», «Сопітські мандри від водоспаду до полонини», «Сколе-ур. Каменистий водоспад Гуркало», «Сколе-Парашка», «Старовікові ліси», «Корчин-водоспад Гуркало-Парашка», «До бункеру головного осередку пропаганди ОУН-УПА», «Селища», «Колодка-Перехресне», «Долиною річки Кам’янка», «Сопітські мандри від водоспаду до полонини», «До джерел мінеральної води», «Тустань-Карпатські полонини», створено еколого-просвітницькі та еколого-інформаційні центри, шкільні лісництва.

Детальніше про послуги, які надає парк можна дізнатися за посиланням: http://surl.li/tjpn або безпосередньо на сторінці парку у Facebook.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь