Приєднуйтеся до Всесвітнього Дня прибирання

Цього року Всесвітній день прибирання розпочнеться 17 вересня о 10:00 год.

Цьогоріч Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» відбудеться під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!». Його щорічно проводить міжнародний рух «Let’s Do It World» за підтримки органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, ряду громадських організацій. В Україні організацією займається Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine».

Мета акції – сформувати національну культуру чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації української молоді, розвитку місцевих громад та залучення ВПО до суспільно корисної діяльності.

Формати участі будуть різними в залежності від географічного розташування та безпеки:

  • Цифрове прибирання. Видалення зайвої інформації з гаджетів, хмарних сховищ, електронних та інтернет-ресурсів, що дозволить розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії, це прибирання зменшить кількість викидів CO2 в атмосферу
  • Колективні прибирання на території установ, організацій.
  • Традиційні прибирання допускаються виключно на рекомендованих локаціях органами місцевого самоврядування.
  • Формування Національної мапи пунктів прийому вторинної сировини recyclingpoints.org «Знайди, сортуй, здавай» сортування вторинної сировини та відправка на переробку.
  • Розбір завалів.

Результати участі кожного у Всесвітньому дні прибирання можна буде зареєструвати за посиланням https://forms.gle/zjQtrZoL3KXZ5hP (з 18 до 25 вересня 2022 року включно).

До акції можуть приєднатись і громади Львівщини. Для цього потрібно зареєструватися за посиланням https://cutt.ly/4X2Mr2Y (до 9 вересня).

Координатор Всесвітнього дня прибирання у Львівській області Катерина Політицька – +38 098 814 75 57.

Українців за кордоном також запрошують долучитись до міжнародної події, подякувавши таким чином приймаючим містам та підтримавши своє рідне місто навіть на відстані.

Загальний результат акції, рейтинг найактивніших учасників, громад буде опубліковано 1 жовтня на сайті letsdoitukraine.org.

 

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь