Посольство Фінляндії оголошує конкурс проєктів 2022/2023

Посольство Фінляндії у рамках підтримки стійкості українського суспільства оголошує конкурс проєктів 2022/2023 з наступних питань:
Безпека навколишнього середовища та питної води:
• сприяння безпеці навколишнього середовища;
• сприяння доступу до безпечної питної води.

Проєкт повинен відповідати цілям та принципам офіційної політики розвитку Фінляндії, яка націлена на зменшення рівня бідності, реалізацію основних прав та сприяння сталому розвитку в усьому світі https://cutt.ly/mZgdZrd.
Для участі у конкурсі необхідно заповнити англійською мовою Аплікаційну заявку та Додаток1 (Opens New Window), Додаток2 (Opens New Window) та надіслати їх до 17.00, 31 серпня, 2022 року на електронну адресу Посольства: PYM.KIO@formin.fi. У темі повідомлення необхідно вказати “FLC” та назву організації.

Детальніше з умовами проведення конкурсу можна ознайомитись за посиланням: https://cutt.ly/6Zgfenl.
Додатково: Фінський Фонд Місцевого Співробітництва управляється Посольством Фінляндії в Україні та спрямований на підтримку українських громадських організацій. Загальний бюджет фонду на 2022 рік складає 500 000 євро. Цьогоріч буде обрано 5 проєктів, обсяг фінансування кожного буде розглядатись в індивідуальному порядку та має становити не менше 80 000 євро.

0 відгуків

Залишити відгук

Хочете приєднатися до обговорення?
Не соромтеся!

Залишити відповідь